Dystrybutorzy

Centrum Dystrybucji Farb CDF Sp. z o.o.
ul. Krakowska 94
50-427 Wrocław
tel.: 71 341 30 50
e-mail: biuro@cdf.pl
www.cdf.pl

Hurtinex S. J.
ul. Smoleńska 25
85-452 Bydgoszcz
tel.: 52 348 98 88
tel.: 52 382 90 48
e-mail: hurtinex@hurtinex.com.pl
www.hurtinex.com.pl

P.H.U. FARBEKS – BIS Sp. Jawna A.D.E.K. RZEPECCY
ul. Wojciechowska 40
20-704 Lublin
tel.: 81 524 32 75
e-mail: biuro@farbeks-bis.pl
www.farbeks-bis.pl

Sklep Żeglarski HALS s.c.
Z. Byczkowski, G. Dyaczyński
ul. Gliniana 12
91-336 Łódź
tel.: 42 676 33 58
e-mail: lukasz@hals.sklep.pl
www.hals.sklep.pl

Al Chemia
ul. Paszyn 422
33-326 Paszyn
tel.: 18 442 32 48
e-mail: alchemicy@poczta.onet.pl
www.al-chemia.republika.pl

PPHU Polifarb Gliwice Sp. z o.o.
Hurtownia nr 6
ul. Biskupińska 28
30-732 Kraków
tel.: 12 655 33 86
tel. kom. 602 390 493
e-mail: polifarb@polifarb-gliwice.pl
www.polifarb-gliwice.pl

Sklep Żeglarski HALS s.c.
Z. Byczkowski, G. Dyaczyński
ul. Jaskółcza 2
30-105 Kraków
tel.: 12 294 06 70
e-mail: lukasz@hals.sklep.pl
www.hals.sklep.pl

EXPRES KOLOR
ul. Ujastek 11 (wjazd od ul. Łowińskiego)
31-752 Kraków
tel.: 12 684 57 00
e-mail: biuro@farbyprzemyslowe.pl
www.farbyprzemyslowe.pl

IMPA Dystrybucja
ul. Świętosławska 5
04-059 Warszawa
tel.: 22 813 77 21
tel.: 22 810 10 81
e-mail: biuro@farbyprzemyslowe-impa.pl
www.farbyprzemyslowe-impa.pl

Jasskor
ul. Okopowa 47
01-059 Warszawa
tel.: 22 243 29 10
e-mail: jasskor@wp.pl
www.jasskor.com.pl

Oliva Invest Sp. J.
ul. Kobylińskiego 33
09-400 Płock
tel.: 24 268 71 71
e-mail: farby@oliva.pl
www.oliva.pl

TK FARBY
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa
tel.: 507 877 060
e-mail: biuro@tkfarby.pl
www.tkfarby.pl

GROT TECH
ul. Brukowa 16
05-092 Łomianki
tel.: 22 654 24 65
tel.: 601 302 547
e-mail: info@grottech.com
www.grottech.com

Chemia Rzeszów P. H. Ch. Sp. z o.o.
ul. T. Boya – Żeleńskiego 15
35-959 Rzeszów
tel.: 17 854 92 71
e-mail: chemia@chemia.rzeszow.pl

FARBUD Sp. j.
ul. Kleeberga 22 a
15-691 Białystok
tel.: 85 654 71 01
tel.: 600 269 633

SKLEP ŻEGLARSKI  Małgorzata Myszkiewicz
ul. Św. Rocha 10/1
15-789 Białystok
tel.: 85 744 56 96

SABO SUWAŁKI
ul. Waryńskiego 26
16-400  SUWAŁKI
tel.: 87 566 55 97 wew. 41
e-mail: sabo@sabo.com.pl
www.sabo.com.pl

HONESTO Sp. z o.o.
Ul. Mickiewicza 10
82-300 Elbląg
tel.: 509 324 160
e-mail: honesto.biuro@onet.pl

CANCON Sp. z o.o.
ul. Pomorska 42
83-032 Pszczółki
tel.: 58 669 40 16
e-mail: cancon@cancon.pl
www.cancon.pl

Dompol Pro Monika Pietrzak
Al. Niepodległości 702
81-853 Sopot
tel.: 58 551 00 44
e-mail: sopot@dompolpro.pl
www.dompolpro.pl

Baltica Gdynia
ul. Pucka 35
81-036 Gdynia
tel.: 603 192 382
e-mail: biuro@balticagdynia.pl
www.balticagdynia.pl

FH Antykor Anna Stiebler
ul. Morska 169
81-222 Gdynia
tel.: 58 623 02 47
e-mail: fhantykor@wp.pl

Fimal – PSB Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 3
76-200 Słupsk
tel.: 59 8 400 300
e-mail: farby@fimal.pl
www.fimal.pl

PPHU Kaparis Dariusz Rząska
ul. Ceynowy 13a
89-604 Chojnice
tel.: 52 397 94 34
tel.: 662 063 694
e-mail: kaparis@kaparis.pl
www.kaparis.pl

PPHU Polifarb Gliwice Sp. z o.o.
Hurtownia nr 3
ul. Przetoczna 1
80-758 Gdańsk
tel.: 58 304 31 42
tel.: 600 954 515
e-mail: polifarb.gdansk@wp.pl
www.polifarb-gliwice.pl

Sail-ho! Sklep żeglarski
(tylko sprzedaż wysyłkowa)
tel.: 506 412 796
e-mail: info@sail-ho.pl
www.sklep.sail-ho.pl

Sklep Żeglarski NEPTUN
Al. Jana Pawła II 11 a
81-345  Gdynia
tel.: 58 621 68 00
tel.: 504 139 805
e-mail: neptun24@neptun24.pl
www.neptun24.pl

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chemex Sp. z o.o.
Al. Roździeńskiego 190 B
40-203 Katowice
tel.: 32 781 00 26
e-mail: chemex@chemex.com.pl
www.chemex.com.pl

Ośrodek wypoczynkowy Pod Dębem
Jacht Serwis
ul. Żeglarska 15
12-221 Ruciane Nida
tel.: 87 423 66 21
e-mail: info@poddebem.pl
www.poddebem.pl

PHU Panda
ul. Moniuszki 42
11-700 Mrągowo
tel.: 89 741 36 30
e-mail: pandacolor@post.pl
www.pandacolor.pl

PHU Warmiak
ul. Jagiellońska 10
10-900 Olsztyn
tel.: 89 534 72 15
e-mail: warmiak@warmiak.pl
www.warmiak.pl

TĘCZA GIŻYCKO
ul. Suwalska 5
11-500 Giżycko
tel.: 87 428 26 58
e-mail: teczagizycko@wp.pl
www.tecza.mazury.info

Dompol Pro
ul. Dąbrowskiego 18D
14-200 Iława,
tel.: 89 641 11 64
e-mail: zamowienia@dompolpro.pl
www.dompolpro.pl

SABO GIŻYCKO
ul. Królowej Jadwigi 9a
11-500  GIŻYCKO
tel.: 87 429 31 68
e-mail: sabo@sabo.com.pl
www.sabo.com.pl

Inter Elgra
Hurtownia farb specjalistycznych
ul. Mickiewicza 3
62-031 Luboń k/Poznania
tel.: 61 813 05 20
e-mail: elgra@hot.pl
www.elgra.pl

Kammag Sp. z o.o.
Al. Powstańców Wlkp. 12
64-920 Piła
tel.: 67 214 83 70
e-mail: sklepKamag@wp.pl
www.animir.com.pl

Szopeneria.pl
Słomczyce 8F
62-420 Strzałkowo
tel.: 63 275 60 41, 801 011 496
e-mail: sklep@szopeneria.pl
www.szopeneria.pl

www: http://szopeneria.pl

CMS Sp. z o.o.
ul. Przestrzenna 11
70-100 Szczecin
tel.: 801 508 560 (tel. stacjonarne)
tel.: 913 508 560 (tel. komórkowe)
e-mail: info@farbyjachtowe.pl
www.farbyjachtowe.pl

Dział sprzedaży
Mapa Polski_png_4

Szary blokDyrektor Regionu – Mariusz Sadza
tel.: + 48 607 29 03 03
e-mail: mariusz.sadza@teknos.pl

czerwony blokDyrektor Regionu – Maciej Piotrowski
tel.: + 48 693 288 177
e-mail: maciej.piotrowski@teknos.pl

granatowy blokDyrektor Regionu – Tomasz Szymański
tel.: + 48 607 35 57 66
e-mail: tomasz.szymanski@teknos.pl

Dyrektor Regionu – Marcin Kołakowski
tel.: + 48 693 49 96 88
e-mail: marcin.kolakowski@teknos.pl

Dyrektor Handlowy
Marcin Terlecki
tel.: + 48 695 292 295
e-mail: marcin.terlecki@teknos.pl